نعمت‎های خدا را با زبان ساده، برای کودک بگویید

نعمت‎های خدا را با زبان ساده، برای کودک بگویید
خبرنامه دانشجویان ایران: رئیس ستاد اقامه نماز به مربیان مهد کودک توصیه کرد برای جذب کودکان به نماز ، مطالعات مذهبی خود را بالا ببرند و نماز خود را در مهد کودک‌ها مقابل چشم کودکان بخوانند.
 
نعمت‎های خدا را با زبان ساده، برای کودک بگویید - تصویر 1
 
به گزارش واحد مرکزی خبر، ‌حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، افزود:‌ اگر نعمت‎های خدا را برای کوکان با زبان کودکانه و ساده بگوییم کودکان، خود به خود  به سوی خدا و عبادات و نماز جذب می‌شوند.
 
وی خطاب به مربیان مهدهای کودک گفت: ‌وقتی می‌خواهید با کودکان درباره دین سخن بگویید در لحظاتی که خوشحال و سرحال هستند ورود پیدا کنید و توجه داشته باشید که بچه‌ها با شکم گرسنه گیرایی ندارند.
 
قرائتی افزود: ‌در مهد کودک ها باید از اشعاری پرمحتوا و با معنا استفاده کرد و مباحث هدفمند باید به کودکان گفت نه این که فقط به فکر گذراندن وقت کودکان باشیم .
 
رئیس ستاد اقامه نماز گفت:‌ این قدر کار غلط به اصطلاح فرهنگی در کشور انجام می‌شود که می‌توان درباره آن کتاب ها نوشت و در چنین شرایطی مربیان مهد کودک خود را خیلی درگیر برخی مطالب نوشته شده در کتاب‌های خارجی نکنند چرا که بزرگترین روانشناس  قرآن کریم و ائمه (ع) هستند.
 
قرائتی خطاب به مربیان مهدکودک‌ها افزود:‌ اگر نعمت‌های خدا را به کودکان یادآوری کنید در آن صورت نیاز به تبلیغ نماز ندارید چرا که خود کودکان به نماز مشتاق می‌شوند.
نماز
توصیه به مربیان مهد
تشویق به نماز
کودک
کودکانه
ساده
مهدکودک
نعمت
دین
اصطلاح فرهنگی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه